DARMOWA WYCENA SAMOCHODÓW
Natychmiastowy przyjazd
Zakup i umowa od ręki
Skupujemy wszystkie samochody
Chcesz sprzedać samochód? Zadzwoń 517 720 973 lub wyślij do nas wiadomość

Skup samochodów – Zabrze

Skup samochodów w Zabrzu jest częścią przedsiębiorstwa działającego w branży motoryzacyjnej od kilkunastu lat – dążenie do perfekcji w tym, co robimy i stałe poszerzanie zakresu usług w trosce o zadowolenie klientów sprawia, że nasz auto skup jest najlepszy w swojej branży. Nasze oddziały działają na terenie całego województwa śląskiego, usługi świadczymy również w województwach sąsiednich. Zapewniamy kompleksową obsługę wszystkim naszym klientom – zarówno indywidualnym, jak i dużym firmom, do każdej transakcji podchodząc indywidualnie.

Auto skup Zabrze – profesjonalizm, doświadczenie i najlepsze ceny

Nasz skup aut, działając na rynku od 2001 roku, wypracował najlepsze standardy obsługi klientów. Zawarliśmy tysiące satysfakcjonujących dla naszych kontrahentów transakcji – oferujemy zawsze najlepszą cenę, będącą odbiciem realnej wartości rynkowej samochodu. Staramy się, aby transakcja była satysfakcjonująca dla obu stron, dlatego nie ponoszą Państwo żadnych kosztów związanych z przygotowaniem oferty. Nasi klienci to zarówno osoby prywatne, jak i duże firmy. Kupujemy pojedyncze modele, jak również całe floty samochodów osobowych i dostawczych. Skup samochodów w Zabrzu ma doświadczenie w skupowaniu zarówno młodych, jak i wieloletnich aut. Do każdej transakcji podchodzimy z równą pieczołowitością i troską o zadowolenie klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji – oferujemy fachową pomoc w kwestii formalnej i finansowej.

Usługi skupu samochodów w Zabrzu

Ceniąc Państwa czas, nasz Auto Skup w Zabrzu jest w stanie dokonać wyceny, a nawet przypieczętować transakcję umową i opłatą za zakupione auto w ciągu kilku dni. Pierwszym etapem transakcji jest sporządzenie wstępnej wyceny samochodu lub samochodów. Abyśmy mogli jej dokonać, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy. Wycena jest tym dokładniejsza, im bardziej szczegółowe informacje na temat pojazdu otrzymamy. Prosimy o podanie wszystkich danych, które mają wpływ na wartość auta – jest to marka i model pojazdu, rocznik, informacje dotyczące dodatkowego wyposażenia i systemów wspomagających jazdę, a także historia dokonanych napraw. Bierzemy pod uwagę również stan wizualny samochodu, dlatego zachęcamy do załączenia zdjęć. Wszystko to pozwala nam przygotować propozycję najlepiej odpowiadającą Państwa oczekiwaniom.

Finalizacja transakcji – procedura stosowana przez nasz skup aut

Po zaakceptowaniu przez Państwa oferowanej przez nas wstępnie ceny telefonicznie umawiamy spotkanie w celu dokonania dokładnej, darmowej analizy, a także wyjaśnienia ewentualnych niejasności i udzielenia odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania. Aby zapewnić naszym klientom maksymalną wygodę dojeżdżamy na spotkanie pod wskazany adres. Zarówno wstępna wycena, której dokonuje Auto Skup na podstawie podanych informacji, jak i spotkanie nie zobowiązują do sprzedaży pojazdu ani nie wiążą się dla Państwa z żadnymi kosztami.

Na podjęcie decyzji o sprzedaży samochodu dajemy naszym klientom czas. Jeśli jednak będą Państwo zainteresowani sprzedażą samochodu już podczas spotkania, nasz skup aut jest gotowy na miejscu przedłożyć do podpisu umowę i wpłacić należną kwotę – gotówką lub przelewem, w zależności od Państwa preferencji i dokonanych uprzednio ustaleń.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania formularza kontaktowego.


Szybki KontaktPola oznaczone * są wymagane

Adres email*

Numer Telefonu*

Imię*

Treść wiadomosci*

captcha

Przepisz kod z obrazka*