Skup samochodów Ruda Śląska

auto skup Ruda Śląska

Jesteśmy profesjonalną, prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się skupowaniem używanych aut osobowych i dostawczych od firm i osób prywatnych. Jednym z miast, na terenie którego pracujemy jest Ruda Śląska. Prowadząc tę firmę już od kilkunastu lat staramy się sprostać rosnącym oczekiwaniom naszych klientów. Przez ten czas dopasowaliśmy model współpracy do branży, w której działamy. Nieustannie wzbogacamy ofertę i rozwijamy nasze umiejętności, aby zapewnić szeroki wachlarz usług. Poszerzamy również obszar działania i jeśli zachodzi potrzeba dojeżdżamy do klientów zainteresowanych wyceną. Jest to też okazja do poznania Państwa oczekiwań i dokładnego obejrzenia sprzedawanego auta.

 

Podczas przygotowywania naszej propozycji bierzemy pod uwagę kilka ważnych elementów, m.in.: stan zużycia auta, markę, model, wyposażenie i efekt wizualny. Po otrzymaniu od Państwa tych niezbędnych informacji i zdjęć, które należy umieścić w formularzu kontaktowym jesteśmy w stanie zaproponować najbardziej konkurencyjną cenę, która odzwierciedla realną wartość danego pojazdu. Skup samochodów w Rudzie Śląskiej na stałe współpracuje z klientami na terenie województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego.

 

 

Sposób wyceny pojazdu w Auto Skupie w Rudzie Śląskiej

 

 
Jeśli nie wiedzą Państwo, co zrobić ze starym, wysłużonym autem zapraszamy do skorzystania z usług naszego Auto Skupu z Rudy Śląskiej. My zajmiemy się wszystkim – od pierwszej bezpłatnej wyceny, po finalizację transakcji. Wystarczy, że otrzymamy od Państwa najważniejsze informacje dotyczące auta - rocznik, przebieg, historię napraw oraz zdjęcia pomagające nam określić stan karoserii i wnętrza. Chcemy, aby każda transakcja zadowoliła obie strony. Dodatkowo pierwsza wycena nie jest wiążąca – sprzedający może zrezygnować z dalszej współpracy bez ponoszenia żadnych kosztów i zobowiązań. Gdy natomiast nasza oferta spełni Państwa oczekiwania, wówczas podpisujemy umowę kupna-sprzedaży lub wystawiamy fakturę VAT w przypadku firm i przedsiębiorstw. W takim przypadku pieniądze przekazujemy w gotówce lub przelewamy na wskazany przez Państwa rachunek bankowy.


Służymy również pomocą w kwestii formalności, jakich należy dopełnić w momencie sprzedaży auta – brak jakiegokolwiek dokumentu może opóźnić cały proces. Jest to istotne, jeśli zależy Państwu na czasie lub jeśli nigdy wcześniej nie dokonywali Państwo podobnych transakcji. W skupie samochodów w Rudzie Śląskiej każdemu zapewniamy szybką, bezpieczną i kompleksowej obsługę.


 

Chcesz sprzedać samochód?

Zadzwoń pod 501 203 291

lub wyślij do nas formularz