Skup samochodów Katowice

auto skup w Katowicach

Nasza działalność opiera się na rzetelności oraz wieloletnim doświadczeniu. Dojeżdżamy do naszych klientów prowadząc skup samochodów w Katowicach oraz pobliskich miejscowościach. Podczas takich spotkań wyceniamy dany pojazd oraz składamy odpowiednią ofertę. Proponowana przez nas cena wynika ze stanu technicznego oraz wizualnego pojazdu. Zajmujemy się nowszymi samochodami, jak i starszymi modelami o większym przebiegu. Spotkanie oraz wycena ma charakter niezobowiązujący oraz nieodpłatny. Rezygnacja ze sprzedaży nie niesie ze sobą żadnych zobowiązań dla klienta.


Jak funkcjonuje Auto Skup w Katowicach?


Za każdym razem rozliczamy się w sposób wybrany przez klienta. Stosujemy rozliczenia w gotówce lub przy pomocy przelewu na konto bankowe. Przy każdej transakcji zachowujemy wymagany poziom formalności. Aby uniknąć nieporozumień, z każdym klientem podpisujemy umowę kupna-sprzedaży lub w przypadku firm, wystawiamy fakturę VAT.

 

Jako profesjonalna firma staramy się aby każda transakcja opierała się na korzyściach dla obu stron. Końcowa wycena samochodu ma w najwyższym stopniu odzwierciedlać realną, rynkową wartość samochodu. Auto Skup w Katowicach oferuje kompleksową obsługę oraz dba o zadowolenie swoich klientów.

 

Chcesz sprzedać samochód?

Zadzwoń pod 501 203 291

lub wyślij do nas formularz