DARMOWA WYCENA SAMOCHODÓW
Natychmiastowy przyjazd
Zakup i umowa od ręki
Skupujemy wszystkie samochody
Chcesz sprzedać samochód? Zadzwoń 517 720 973 lub wyślij do nas wiadomość

Skup samochodów za gotówkę – Katowice

Auto Skup w Katowicach jest częścią Auto Skupu Śląsk. Od 2001 roku wykonujemy usługi, dbając o komfort i satysfakcję kontrahentów. Nasza działalność opiera się na rzetelności i doświadczeniu w skupowaniu samochodów osobowych i dostawczych, zarówno od osób prywatnych, jak i dużych, międzynarodowych firm. Interesują nas zarówno nowsze samochody, jak i starsze modele o większym przebiegu. Oferujemy bezpłatną wycenę oraz dojeżdżamy do naszych klientów w Katowicach i okolicy. Auto Skup za pośrednictwem swoich filii prowadzi działalność w całym województwie śląskim, jak również na terenie sąsiednich województw.

Skup aut w Katowicach – kompleksowe usługi na najwyższym poziomie

Posiadając wieloletnie doświadczenie i dogłębną wiedzę o rynku motoryzacyjnym nasz skup samochodów w Katowicach może zaoferować Państwu usługi kompleksowe, w pełni bezpieczne, dostosowane do Państwa wygody i zgodne z najlepszymi standardami. Przeprowadziliśmy tysiące udanych transakcji. Oferujemy skup aut za gotówkę oraz dostosowujemy się do oczekiwań klientów, podążając za ich rosnącymi wymaganiami i dbając o ich zadowolenie. Wycena oraz spotkanie z naszym przedstawicielem mają charakter niezobowiązujący i nie wiążą się dla Państwa z żadnymi kosztami.

Bezpłatna wycena oferowana przez Auto skup

Chcących sprzedać stary samochód zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Aby dokonać wstępnej wyceny potrzebujemy informacji takich jak marka samochodu, model, rocznik, przebieg, dane o dodatkowym wyposażeniu, systemach wspomagania jazdy i historii napraw. Wycena dokonana przez skup aut będzie tym dokładniejsza, im bardziej szczegółowe będą udzielone przez Państwa informacje. Zachęcamy do załączenia zdjęć pojazdu ukazujących zarówno wygląd karoserii, jak i wnętrza – proponowana przez nas cena wynika zarówno ze stanu technicznego, jak i wizualnego pojazdu. Jeśli wstępna wycena będzie zgodna z Państwa oczekiwaniami, przedstawiciel Auto Skupu umówi się z Państwem na spotkanie w celu osobistego oglądu przedmiotu sprzedaży i ewentualne sfinalizowanie transakcji na miejscu.

Finalizacja transakcji ze skupem aut za gotówkę w Katowicach

Na miejscu nasz przedstawiciel określa zaproponowaną cenę bądź decyduje o utrzymaniu w mocy kwoty wstępnej wyceny. Końcowa wycena samochodu zawsze odzwierciedla realną, rynkową wartość samochodu. Za każdym razem rozliczamy się w sposób wybrany przez klienta. Oferujemy skup samochodów za gotówkę lub przy pomocy przelewu na podany numer rachunku bankowego. Przy każdej transakcji zachowujemy wymagany poziom formalności. Aby uniknąć nieporozumień, w każdym wypadku podpisujemy umowę kupna - sprzedaży. Przedstawiciel Auto Skupu zawsze ma niezbędne dokumenty przy sobie, dlatego sfinalizowanie transakcji jest możliwe niezwłocznie po zaakceptowaniu przez Państwa warunków transakcji.


Szybki KontaktPola oznaczone * są wymagane

Adres email*

Numer Telefonu*

Imię*

Treść wiadomosci*

captcha

Przepisz kod z obrazka*