Skup samochodów Gliwice

auto skup w Gliwicach

Wieloletnie doświadczenie i rosnące grono zadowolonych klientów sprawiają, że nasz Auto Skup w Gliwicach nie ma sobie równych! Wiemy, że decyzja dotycząca wymiany auta jest kłopotliwa, przede wszystkim, dlatego, że zazwyczaj właściciel nie wie, co zrobić z poprzednim samochodem. Nie trzeba pozbywać się go za bezcen. Można sprzedać go za cenę rynkową, która określana jest na podstawie stanu technicznego i wizualnego. Tak właśnie działa nasz skup samochodów w Gliwicach. Zajmujemy się autami od właścicieli prywatnych oraz flotami pojazdów od firm i instytucji. Nie boimy się też starszych modeli aut – każdy pojazd wycenimy za darmo na podstawie otrzymanych od Państwa zdjęć i informacji (takich jak marka, model, rocznik, pojemność silnika, typ nadwozia, itp.) zawartych w formularzu kontaktowym oraz dokładnego obejrzenia auta podczas spotkania. Nie jest ono w żaden sposób zobowiązujące – na ostateczną decyzję może przyjść czas  nieco później. Jeśli zajdzie potrzeba – przyjedziemy pod wskazany przez Państwa adres, aby ustalić szczegóły i poznać Państwa oczekiwania.


Podczas każdej przeprowadzonej transakcji zachowujemy pełen profesjonalizm i wysokie standardy obsługi. Przeprowadzane przez skup samochodów z Gliwic wyceny mają zadowalać wszystkich klientów i odpowiadać wartości rynkowej pojazdu, stąd tak duże zaangażowanie w każdą sprawę i indywidualne podejście do niej.

 


Dopełnienie formalności w Auto Skupie w Gliwicach

 


Oddanie auta w obce ręce to wyzwanie dla wielu właścicieli używanych samochodów. Podjęcie tej decyzji też nie przychodzi łatwo, ale gdy już przyjdzie na to czas – zapraszamy do kontaktu z Auto Skupem w Gliwicach. Po dokonaniu darmowej wyceny z każdym zdecydowanym klientem podpisujemy odpowiednią umowę oraz wypłacamy należność za nabyty pojazd. Oferujemy płatność w gotówce lub przelew gotówkowy na podany przez Państwa numer konta bankowego. Jednocześnie w umowie wypowiadamy prawo do rękojmi, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o odwołanie transakcji z powodu złego stanu technicznego samochodu. Profesjonalne podejście i pasja do motoryzacji sprawiają, że ciągle się rozwijamy i dostosowujemy nasze działania do potrzeb i oczekiwań wymagających klientów.W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy radą i pomocą. Postaramy się wyjaśnić niejasności i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania.

 

Chcesz sprzedać samochód?

 

Zadzwoń pod 501 203 291

 

lub wyślij do nas formularz