DARMOWA WYCENA SAMOCHODÓW
Natychmiastowy przyjazd
Zakup i umowa od ręki
Skupujemy wszystkie samochody
Chcesz sprzedać samochód? Zadzwoń 517 720 973 lub wyślij do nas wiadomość

Skup samochodów – Gliwice

Śmiało możemy powiedzieć, że nasz Auto Skup w Gliwicach nie ma sobie równych. W branży motoryzacyjnej działamy od 2001 roku, możemy więc pochwalić się bogatym doświadczeniem i szerokim gronem zadowolonych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż auta na własną rękę może być kłopotliwa – skup samochodów w Gliwicach zrobi to za Państwa. Świadczymy usługi z pełnym profesjonalizmem, dzieląc się z klientami naszym bogatym doświadczeniem i wiedzą. Oferujemy zawsze najlepszą cenę za konkretny samochód, dokonując wyceny na podstawie szczegółowych informacji dotyczących stanu technicznego i wizualnego pojazdu.

Skup aut Gliwice chętnie kupi Państwa samochód

Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż auta na własną rękę może być kłopotliwa – skup samochodów w Gliwicach zrobi to za Państwa. Dbamy o satysfakcję wszystkich naszych klientów, zarówno indywidualnych, jak i dużych firm, do każdej transakcji podchodząc z jednakowym zaangażowaniem. Przed kilkanaście lat działalności zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych klientów, od których kupiliśmy w korzystnej dla obu stron cenie zarówno pojedyncze auta, jak i duże floty samochodów osobowych i dostawczych. Warunki umowy zawsze ustalamy wspólnie z klientami, aby transakcja była dla nich jak najbardziej satysfakcjonująca.

Auto skup oferuje bezpłatną wycenę pojazdu

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy. Nasz skup aut oferuje darmową wstępną wycenę samochodu – abyśmy mogli jej dokonać, prosimy o podanie wszelkich istotnych informacji, takich jak marka, model, rocznik, pojemność silnika, typ nadwozia, jak również dane dotyczące historii eksploatacji pojazdu. Zachęcamy także do załączenia zdjęć auta. Następnie umówimy się na spotkanie w celu obejrzenia samochodu i dokonania ostatecznej wyceny. Ani wstępna wycena na podstawie podanych przez Państwa informacji, ani osobiste spotkanie nie zobowiązują Państwa do finalizacji transakcji – są całkowicie darmowe.

Finalizacja transakcji ze skupem samochodów w Gliwicach

Jeśli zaproponowana przez Auto Skup cena określona po wstępnej wycenie będzie dla Państwa satysfakcjonująca, ustalimy termin spotkania w miejscu najbardziej dla Państwa dogodnym – klientów zapraszamy do naszej siedziby w Gliwicach bądź dojeżdżamy pod wskazany adres. Po obejrzeniu auta dokonujemy ostatecznej wyceny. Jest ona tym bliższa kwocie wstępnej wyceny, im bardziej szczegółowe informacje otrzymamy na pierwszym etapie. Jeśli zdecydują się Państwo na sprzedaż samochodu, nasz skup samochodów może na miejscu przedłożyć umowę do podpisania i wpłacić ustaloną kwotę – gotówką lub przelewem na wskazany numer konta bankowego, w zależności od dokonanych wcześniej ustaleń.

Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na swoje pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości i ewentualne niejasności, służymy też dodatkowymi wskazówkami i fachową poradą.


Szybki KontaktPola oznaczone * są wymagane

Adres email*

Numer Telefonu*

Imię*

Treść wiadomosci*

captcha

Przepisz kod z obrazka*