Skup samochodów Chorzów

auto skup w Chorzowie

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu motoryzacji pozwala nam nieustannie dostosowywać ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań. Współpraca z wymagającymi klientami indywidualnymi i z międzynarodowymi firmami pozwoliła wypracować nam skuteczny model działania. Nasz skup samochodów w Chorzowie oferuje pomoc w sprzedaży używanych pojazdów. Wyceniamy i skupujemy zarówno kilkuletnie auta, jak i znacznie starsze samochody. Określając cenę, bierzemy pod uwagę ich stan techniczny i wizualny. Mile widziane jest również zdjęcie pojazdu, które ułatwi nam wstępną bezpłatną analizę. Im bardziej szczegółowe informacje otrzymamy od Państwa, tym szybciej będziemy mogli przedstawić swoją propozycję cenową. Aby wyjść naprzeciw rosnącym oczekiwaniom i zapewnić kompleksową obsługę cały czas rozszerzamy swoją ofertę – działamy nie tylko stacjonarnie, ale także dojeżdżamy do naszych klientów.  


Skontaktuj się z nami wypełniając formularz kontaktowy lub dzwoniąc pod podany w zakładce Kontakt numer telefonu.    Sprzedaż samochodu w Auto Skupie w Chorzowie krok po krokuPo wysłaniu formularza z zapytaniem jeden z naszych pracowników skontaktuje się z Państwem i ustali wszystkie szczegóły dotyczące transakcji. Następnym krokiem jest umówienie się z klientem na obejrzenie i wstępną wycenę samochodu. Wówczas dojeżdżamy pod wskazany adres lub zapraszamy Państwa do siebie. Jeśli złożona przez nas oferta będzie zadowalająca – już podczas pierwszego spotkania można sfinalizować transakcję. Pracownik skupu samochodów w Chorzowie zawsze posiada ze sobą umowę kupna-sprzedaży lub fakturę VAT w przypadku przedsiębiorstw.


Wynegocjowaną cenę niezwłocznie wypłacamy w gotówce lub przelewamy na podany przez klienta numer konta. To klient wybiera sposób rozliczenia, najbardziej dla niego dogodny.   Korzystając z naszej wiedzy oraz doświadczenia, dbamy o rzetelność i adekwatność wyceny każdego kupowanego przez nas pojazdu. Skup samochodów w Chorzowie oferuje kompleksową pomoc oraz dba o korzyści z transakcji dla obu stron.

 

Chcesz sprzedać samochód?

Zadzwoń pod 501 203 291

lub wyślij do nas formularz