DARMOWA WYCENA SAMOCHODÓW
Natychmiastowy przyjazd
Zakup i umowa od ręki
Skupujemy wszystkie samochody
Chcesz sprzedać samochód? Zadzwoń 517 720 973 lub wyślij do nas wiadomość

Jak szybko i skutecznie sprzedać stare auto?

sposoby na szybką sprzedaż samochodu - Auto Skup ŚląskPrzyszła upragniona chwila na zmianę naszego starego wysłużonego auta, albo już kupiliśmy drugie nowe auto na miejsce naszego leciwego pojazdu. Tak czy inaczej, musimy przejść drogę sprzedaży naszego poprzedniego samochodu. Sprzedaż to jedna z najtrudniejszych czynności na wolnym rynku. Duża konkurencja dla indywidualnego sprzedawcy nie ułatwia sprawy. Niejednokrotnie sprzedawców nazywa się ludźmi, którzy wykonują najtrudniejszy zawód na świecie. Jak więc sprzedać szybko i zarazem skutecznie nasze auto, tak aby nie ponieść przy tym znacznych strat oraz nie stracić nerwów w całej tej krętej drodze? W poniższym poradniku przedstawimy kilka złotych rad jak sprzedać szybko nasze stare używane auto!

 

Przygotowanie auta do sprzedaży

 

Najważniejszym elementem przy próbie sprzedaży naszego pojazdu jest jego dobra reklama i prezencja. Zanim zaczniemy reklamować w serwisach sprzedażowych nasz „produkt” należy pieczołowicie go przygotować do pełnienia funkcji reprezentatywnej. Jeżeli nasze stare auto posiada jakieś mankamenty, uszkodzenia, czy inne niedoskonałości należy je usunąć. Sprzedając auto z wadami ukrytymi, o których nie poinformujemy potencjalnego klienta naruszamy prawo ochrony konsumenta, które zostało aktualizowane dnia 25 grudnia 2015 roku. Dopuszczając się oszustwa narażamy się na daleko posunięte konsekwencje prawne. Przygotowując auto do sprzedaży, po naprawie lub wyeliminowaniu ewentualnych wad, nasz samochód należy dobrze odświeżyć. Klient podczas oględzin naszego pojazdu nie będzie zachwycony brudną karoserią oraz zakurzonym wnętrzem. Podczas robienia zdjęć na różnego rodzaju portale aukcyjne, czy też serwisy ogłoszeniowe należy zadbać o jak najlepszą prezencje naszego pojazdu, w końcu to zadbany towar przykuwa wzrok kupującego. Trzymając się tych porad śmiało możemy starać się znaleźć nowego właściciela dla naszego starego samochodu.

 

Jeśli nie mamy czasu na sprzedaż auta korzystamy z Auto Skupu Śląsk!

 

najszybsza metoda - sprzedaż pojazdu w Auto Skupie Śląsk

Proces sprzedaży oraz cały etap przygotowawczy może niejednego przyprawić o zawrót głowy. Pomijając wszelkie przygotowania naszego auta do sprzedaży, od wyczyszczenia, do zrobienia zdjęć i zawarcia rzetelnego opisu w ogłoszeniu musimy pamiętać o kontakcie z klientem. Będziemy wystawieni na ciągłe telefony z pytaniami o cenę, stan oraz gdzie i kiedy można auto obejrzeć. Nie każdy ma tyle cierpliwości i czasu na umawianie się z potencjalnym klientem oraz sił na cały etap przygotowawczy. Co zrobić gdy nie chce się angażować w takim stopniu w sprzedaż naszego pojazdu? Skorzystać możemy z profesjonalnych usług firm zajmujących się auto skupem pojazdów używanych! Obecnie na samym terenie Śląska znajduje się wiele oddziałów świadczących usługi skupowania samochodów. Zanim odwiedzimy najbliższą nam placówkę możemy się skontaktować z ich przedstawicielami poprzez formularz kontaktowy zawarty na stronie internetowej firmy. Wypełniając formularz kontaktowy lub uzupełniając naszą wiadomość o konieczne informacje w błyskawiczny sposób i bez wychodzenia z domu możemy się dowiedzieć ile warte jest nasze stare auto, a następnie już tylko odwiedzić i sprzedać nasz stary pojazd.

(Zobacz naszą ofertę na skup samochodów Chorzów)


Szybki KontaktPola oznaczone * są wymagane

Adres email*

Numer Telefonu*

Imię*

Treść wiadomosci*

captcha

Przepisz kod z obrazka*